{{ item.Quote }}

Defy Advanced
Pro 2 UT

3.999 €

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald na ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Van gran fondo's tot epische solo ritten, deze lichtgewicht carbon endurance racer is alles wat je nodig hebt voor je meest uitdagende dagen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Ingebouwd comfort

Het Advanced Composite frame is speciaal ontwikkeld voor endurance-racegebruik en zorgt voor een soepeler rijgedrag en minder vermoeidheid op lange ritten. De D-Fuse zadelpen en het stuursysteem werken naadloos samen met het frame en absorberen schokken en trillingen afkomstig van het wegdek.

Totale controle

Naadloze integratie van schijfremmen met flat-mounts en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel produceren een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, zelfs bij slecht weer en op ruwe wegen.

Veelzijdigheid

De endurance road-geometrie, extra ruimte voor bredere banden (tot maximaal 35c) en schijfremintegratie garanderen dat je uitstekend vooruit komt op diverse soorten wegdek en bij uiteenlopende omstandigheden. Glad asfalt, ruwe binnenwegen of hoge bergpassen zijn geen enkel probleem voor deze fiets

Highlights

Defy Advanced Pro features a host of innovative technologies including a D-Fuse composite seatpost and Contact SLR D-Fuse composite handlebar. These components add compliance and reduce road shocks and vibrations. The Advanced-grade composite frame is also integrated for disc brakes, with flat-mount disc brake tabs and 12mm front and rear thru-axles, plus clearance for high-volume tires up to 35mm. The oversized and tapered OverDrive 2 steerer tube boosts cornering precision, while the MegaDrive downtube and PowerCore bottom bracket deliver precise handling and class-leading pedaling efficiency.

Defy Advanced Pro with interactive tooltips

Technologieën

Advanced Composite Technology
D-Fuse Technologie
OverDrive 2
Compact Road Design
Tubeless System
RideSense Ready

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)41016,144517,548018,951520,353521,156522,2
BZitbuis Hoek (degrees)74,5°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71405,51606,31857,32058,12258,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502502
GNaloop (mm) (inch)71,32,863,12,558,22,358,22,358,22,3582,3
HWielbasis (mm) (inch)99539,299539,299839,3101039,8102540,4104040,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753753702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)52220,654621,556722,358623,160523,862424,6
LReach (mm) (inch)37014,637414,737714,83811539015,439815,7
MStand Over Height (mm) (inch)73128,876029,978630,981632,183532,985633,7
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Black Chrome / Black
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL D-Fuse XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm
  • Handvatten
    Stratus Lite 3.0
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:110mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse SL, composite, 16mm offset
  • Zadel
    Giant Fleet SL
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX-810
  • Remmen
    Shimano Ultegra hydraulic, Shimano rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano Ultegra
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11-speed, 11x34
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 34/50 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 2 36 Carbon Disc WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR 2 36 Carbon Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant SLR 2 36 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 1, tubeless, 700x32c (33.5mm), folding
  • Extra's
    computer mount, tubeless prepared, 35mm max tire size
  • Gewicht
    8,7kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

}