{{ item.Quote }}

FastRoad E+
EX Dash

3.799 €

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald na ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Verplaats jezelf snel met deze ultramoderne mobiliteits e-bike. Voorzien van een krachtig motorsysteem, een soepel rijdend frame en accessoires die hem perfect maken voor woon-werkverkeer en stedelijke avonturen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Urban mobility

Deze uiterst moderne mobiliteitsfiets heeft een SyncDrive Pro motor, een soepel sturend lichtgewicht aluminium frame en is uitgerust met een drager, spatborden en een standaard.

Geïntegreerde accu

De fonkelnieuwe EnergyPak Smart 500 compacte accu levert 500 Wh vermogen en is fraai geïntegreerd in het slanke frame.

Grote actieradius

Optioneel kan op de onderbuis een EnergyPak Plus range extender geplaatst worden die 250 Wh extra accucapaciteit geeft.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak Smart 500 / SyncDrive Pro

  • Actieradius
  • Zwaar: 50 km 31 miles
  • Goed: 100 km 62 miles
  • Ideaal: 160 km 99 miles

Highlights

Featuring a SyncDrive Pro motor that's powered by Yamaha, a new long-lasting Giant EnergyPak Smart Compact 500 battery, and a smooth-riding, lightweight aluminum frame, the FastRoad E+ EX Pro makes every trip faster and more fun. It’s built with a compact SyncDrive Pro motor that delivers natural feeling power that blends seamlessly with your own pedaling forces so you can ride farther and faster with less effort. It has a lightweight ALUXX SL aluminum frame and an integrated rack, fenders, light mount and kickstand—everything you need for your daily adventures.

FastRoad E+ EX Pro with interactive tooltips

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
RideControl Dash
Tubeless System
SyncDrive Pro
D-Fuse Technologie
Energypak

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)47518,750019,752520,755021,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,658022,859023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71405,51606,31857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,5°71,5°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)71,22,871,22,867,92,667,92,6
HWielbasis (mm) (inch)107142,2107142,2107642,4109042,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)57022,458923,26102463324,9
LReach (mm) (inch)4061640015,740415,941016,1
MStand Over Height (mm) (inch)75229,677430,579631,381832,2
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Pro, 80Nm, powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash
  • Display
    RideControl Dash
  • Accu
    EnergyPak Smart Compact 500WhEnergyPak Plus range extender compatible
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    ALUXX Aluminum
  • Voorvork
    ALUXX SL-grade Aluminium, 12x100 thru-axle
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XC Riser 31.8 x 690mm
  • Handvatten
    Giant Contact Ergo
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-shape, Aluminium
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Tiagra
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX400, 10-speed
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180/160mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT201
  • Cassette
    Shimano Tiagra, 11-36, 10-speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 42T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant eX-2, Tubeless Ready
  • Naven
    Giant Performance Tracker Road, Sealed Bearing
  • Spaken
    Sapim E-Lite [r] Race [f]
  • Banden
    Kenda Kwick Seven.5 27.5 x 2.40 (61-584), 60TPI, w/ reflex
  • Verlichting
    Axa BlueLine 50 frontAxa Blueline rear
  • Drager
    Giant Rack-It MIK
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

}