Webshop korting 2.000 €
Nieuw
{{ item.Quote }}

Langma Advanced
SL Disc 1

Original price: 5.999 € 7.999 €

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald na ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Al geliefd bij klimfanaten en WorldTour-renners, is de gloednieuwe Langma Advanced SL Disc opnieuw ontworpen om lichter, stijver en klaar te zijn voor de race op de grote dag.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Vedergewicht efficiëntie

Het hart van de Langma is een ultralicht Advanced SL-grade composiet frameset—die we opnieuw hebben opgebouwd met langere, meer continue stukken carbon fiber voor een stijvere fiets die 60 gram lichter is dan zijn voorganger.

Intuïtieve handling

We hebben de Langma-vork opnieuw ontworpen voor 50% meer laterale stijfheid, voor nauwkeurige handling en responsiviteit. Een oversized balhoofd en de geheel nieuwe Liv Contact SLR-stuurpen verhogen de controle zonder aerodynamica op te offeren.

Aero-voordeel

Bijgewerkte tubing met afgeknotte ellips vermindert de luchtweerstand bij een breder scala aan yaw-hoeken, waardoor je kostbare seconden wint op vlakke stukken, afdalingen en tegenwind. Onze voortdurende tests en verfijningen hebben ook geleid tot de ontwikkeling van de nieuwe volledig carbon Variant SLR.

Technologieën

Advanced SL Composite Technology
Compact Road Design
Internal Seatpost Clamp
OverDrive 2
PowerCore
RideSense Ready
Variant Seatpost
Tubeless System
MegaDrive
Hookless Rim Design

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
AZitbuis Lengte (mm) (inch)42016,545017,748018,9
BZitbuis Hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5082052420,654021,3
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71355,31556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,0°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9491,9491,9
GNaloop (mm) (inch)67,82,661,42,458,22,3
HWielbasis (mm) (inch)97338,397738,598438,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)722,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)51720,453220,955321,8
LReach (mm) (inch)37014,637714,838215
MStand Over Height (mm) (inch)70027,673028,776029,9
NStuur breedte (mm) (inch)36014,23801540015,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,9
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Mulberry Glitter/Chrome
  • Frame
    Advanced SL-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced SL-grade composite, full-composite OverDrive 2 steerer, 12x100mm, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact SLR XXS: 360mm, XS: 360mm, S: 380mm, M: 400mm, L: 420mm
  • Handvatten
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact SLR XXS: 80mm, XS: 80mm, S: 90mm, M: 100mm, L: 110mm
  • Zadelpen
    Giant Variant SLR, composite XXS: 357mm, XS: 357mm, S: 357mm, M: 357mm, L: 357mm
  • Zadel
    Liv Alacra SLR
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra Di2 ST-R8170
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra Di2 FD-R8150
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra Di2 RD-R8150
  • Remmen
    Shimano Ultegra Di2 hydraulic, Shimano RT-MT800 rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano Ultegra Di2
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 12-speed, 11x34
  • Ketting
    Shimano Ultegra
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52 with Giant Power Pro power meter XXS: 165mm, XS: 165mm, S: 170mm, M: 170mm, L: 172.5mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 1 36 Carbon Disc WheelSystem, [F] 36mm, [R] 36mm
  • Naven
    [F] Giant Low Friction Hub, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant Low Friction Hub, 30t ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Sapim CX-Ray
  • Banden
    CADEX Race, tubeless, 700x25c (28mm), folding
  • Extra's
    computer mount, tubeless prepared, 32mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

}