Webshop korting 1.000 €
{{ item.Quote }}

TCR Advanced
Disc 1+ AR

Original price: 3.199 € 4.199 €

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald na ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Trainen, koersen, tot het uiterste gaan. Of je nu een aanval plaatst of tot het gaatje gaat om persoonlijk records te verbeteren, de TCR Advanced Disc is er geknipt voor.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Ongekende efficiëntie

Met een perfecte verhouding tussen stijfheid en gewicht en aangepaste, aerodynamische buisvormen is deze frameset ontwikkeld voor wielrenners en fietsers die superieure klimeigenschappen, aerodynamische efficiëntie en stijfheid voor sprints in wedstrijden verlangen.

Geavanceerde aerodynamica

Hierin zit het grootste kwantificeerbare voordeel van de TCR zit in vergelijking met voorgaande modellen. Elke buisvorm is geanalyseerd, ontwikkeld en getest om er zeker van te zijn dat het definitieve ontwerp aanzienlijk minder luchtweerstand oplevert bij uiteenlopende windhoeken. Het resultaat is een TCR die in sprints en bij solo-inspanningen sneller is dan ooit tevoren.

Volledige controle

Geïntegreerde schijfremmen zorgen voor soepele, krachtige en gedoseerde remkracht voor extra controle onder wisselende weers- en wegomstandigheden. Flat mounts en nieuwe steekassen verhogen de stijfheid en verbeteren de algehele handling, terwijl extra ruimte in het frame en de vork het mogelijk maakt om met bredere banden te rijden tot 32 millimeter.

Technologieën

Advanced Composite Technology
OverDrive
Compact Road Design
Tubeless System

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)42516,744517,547018,550019,753020,956022
BZitbuis Hoek (degrees)74,5°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)52020,553521,155021,756522,258022,860023,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71305,11455,71656,51857,32007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)72,12,8642,559,22,359,22,359,22,359,22,3
HWielbasis (mm) (inch)97638,497738,598038,699139100639,6102040,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)722,8702,8702,8672,6672,6672,6
KStack (mm) (inch)51720,452820,854521,556222,158122,959623,5
LReach (mm) (inch)37614,838315,138815,339315,540215,841216,2
MStand Over Height (mm) (inch)70627,872528,574729,477330,480031,581632,1
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Gloss Misty Forest/Matte Gunmetal Black
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm
  • Handvatten
    Stratus Lite 3.0
  • Stuurpen
    Giant Contact XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite, -5/+15mm offset
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM Rival eTap AXS
  • Voorderailleur
    SRAM Rival eTap AXS
  • Achterderailleur
    SRAM Rival eTap AXS
  • Remmen
    SRAM Rival eTap AXS hydraulic, SRAM PaceLine rotors [F]160mm, [R]160mm
  • Remhendels
    SRAM Rival eTap AXS hydraulic
  • Cassette
    SRAM Rival, 12-speed, 10x36
  • Ketting
    SRAM Rival D1
  • Crankset
    SRAM Rival D1 DUB, 33/46 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 2 36 Carbon Disc WheelSystem, [F] 36mm, [R] 36mm
  • Naven
    [F] Giant alloy, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant alloy, 3-pawl driver, CenterLock, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Sapim Sprint
  • Banden
    Giant Fondo 1, tubeless, 700x28c (32mm), folding
  • Extra's
    tubeless prepared, 32mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

}